Наша компанія здійснює доставку виключно по території України наступними перевізниками:

Умови доставки до відділень Нової пошти: Термін доставки від 1 до 3 днів. Термін зберігання до 3х робочих дні. Неможливо відмовитися від частини замовлення. Коли замовлення надійде до відділення, ви отримаєте SMS-сповіщення.
Вартість доставки однієї одиниці товару залежить від ваги та габаритів. У разі купівлі кількох товарів вартість доставки перераховується.

Умови доставки до відділень Укрпошти: Термін доставки: 2-5 робочих днів. Термін зберігання – 3 робочих дні. Вартість доставки – розраховується при оформленні та залежить від ваги та габаритів. Максимальна вартість замовлення – 25 000 грн. Неможливо відмовитися від частини замовлення. Коли замовлення надійде до відділення, ви отримаєте SMS-сповіщення.

Умови повернення

Наша політика відшкодування та повернення діє протягом 14 днів. Якщо після покупки минуло 14 днів, ми не можемо запропонувати вам повне відшкодування або обмін. Щоб мати право на повернення, ваш товар має бути невикористаним і перебувати в тому самому стані, в якому ви його отримали. Він також повинен бути в оригінальній упаковці.

Декілька видів товарів не підлягають поверненню. Швидкопсувні товари, такі як продукти харчування, квіти, газети чи журнали, поверненню не підлягають. Ми також не приймаємо продукти, які є предметами інтимної або санітарної гігієни, небезпечні матеріали або легкозаймисті рідини чи гази.

Додаткові товари, що не підлягають поверненню:

Подарункові карти
Деякі предмети для здоров’я та особистої гігієни
Щоб завершити повернення, нам потрібна квитанція або підтвердження покупки.

Не повертайте покупку виробнику.

Повернення коштів

Після того, як ваше повернення буде отримано та перевірено, ми надішлемо вам електронний лист, щоб повідомити про те, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вас про схвалення або відхилення вашого відшкодування.

Якщо вас схвалено, ваше відшкодування буде оброблено, і кредит буде автоматично застосовано до вашої кредитної картки або початкового способу оплати протягом певної кількості днів.

Запізнілі або відсутні повернення коштів
Якщо ви ще не отримали відшкодування, спочатку ще раз перевірте свій банківський рахунок.

Потім зв’яжіться з компанією, яка видає кредитну картку, може знадобитися деякий час, перш ніж ваше відшкодування буде офіційно опубліковано.

Далі зверніться до свого банку. Часто потрібно деякий час на обробку, перш ніж опублікувати відшкодування.

Якщо ви зробили все це, але ще не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами за електронною адресою.

Товари для продажу
Кошти можуть бути повернуті лише за стандартними цінами. Розпродажні товари не повертаються.

Обміни
Ми замінюємо елементи, лише якщо вони несправні або пошкоджені. Якщо вам потрібно обміняти його на той самий товар, надішліть нам електронний лист на адресу і надішліть свій товар на фізичеу адресу офісу.

Повернення доставки
Щоб повернути товар, ви повинні надіслати його на адресу: бульвар Академіка Вернадського, 36, м.Київ, Україна.

Ви несете відповідальність за сплату власних витрат на доставку для повернення вашого товару. Вартість доставки не повертається. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість зворотної доставки буде вирахувано з вашого відшкодування.

Залежно від того, де ви живете, час, який може знадобитися для того, щоб ваш обмінений продукт дістався до вас, може відрізнятися.

Якщо ви повертаєте дорожчі товари, ви можете скористатися службою доставки, яку можна відстежити, або придбати страховку доставки. Ми не гарантуємо, що отримаємо повернений товар.

Потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами за допомогою форми на сайті, якщо у вас виникнуть запитання щодо відшкодування та повернення.